KG:Lojistik Yönetimi - İdeal Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:

Çözümlerimiz > Korgün


KG LOJİ
, bir işletmenin tüm Depo/Lojistik Yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır.

Ne Fayda Sağlar?
Sistem tüm envanter işlemlerinizi çok ambarlı ve çok dövizli olarak takip altına alır.

Kazancınız Artacak...
KG LOJİ, ile sağladığınız lojistik kontrol, müşterilerinize daha hızlı ve daha ekonomik servis vermenizi sağlayacak, tercih edilen Lojistik Firması konumunuzu güçlendireceksiniz. Artan satışın yanında size malzeme tedarik edenlerle olan ilişkiniz de güçlenecek, onların da tercihi siz olacaksınız.

Her Şey Elinizin Altında Olacak...
Sipariş raporlarınızdan depo durumunuza, satın alma ihtiyaçlarınızdan maliyetlerinize ve kazançlarınıza kadar her şey elinizin altında olacak.

Sevk Ederken/Satarken Planlayabileceksiniz...
Siparişleri karşılayacak ürünler deponuzda var mı, ne zaman elinize geçebilir, dövizlerdeki dalgalanmalardan dolayı en son malzeme fiyatlarına göre maliyet ne olacak gibi soruların cevaplarını siparişleri alırken elde edeceksiniz.


Maliyetleriniz Azalacak...
Envanter ve depo lojistiğiniz üzerindeki kontrolunuza faaliyetinizin her türlü sapmasını denetim altına alabileceğiniz Maliyet Muhasebesi’ni eklediğinizde verimsiz unsurları daha kolay yok edebileceksiniz.


Doğru ve Zamanında Sevk kabiliyetiniz çok artacak...
KG LOJİ ile depo envanterinizin her noktasında kazanacağınız hızlı kontrol ve hareket kabiliyeti ile fazla veya eksik satın almalarınız/sevkiyatlarınız ve zamansız gönderimleriniz artık sona erecek.

Kimler İçin?
Dağıtım yapan işletmeler,
Depo. anbar, antrepo, ankastre depo hizmeti veren işletmeler için.

 
 
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön