Eta Mobil iOS Android - İdeal Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:

Çözümlerimiz > Eta

ETA:MOBİL UYGULAMALARIETA:Mobil iOS-Android ve El Terminali Uygulamaları ile müşterilerimize mobil çözümler sunuyoruz. ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL versiyonları ile entegre çalışan ETA:Mobil uygulamalarını kullanarak, bilgilere anlık ulaşabilir, ürünlerinizin pazara sunumu ve takibini kolaylaştırabilir, işlem maliyetini azaltabilir, stok takiplerini kolaylaştırabilirsiniz.
Uygulamalarımız

ETA:Mobil iOS-Android Uygulaması: ETA:Mobil iOS - Android uygulamasını kullanarak şirketinizin kapılarını mobil dünyaya açacaksınız. ETA:Mobil iOS - Android uygulaması, iOS ve Android işletim sistemi çalışan tüm cihazlarda kullanılabilir.


ETA:Mobil El Terminali Uygulaması : Sıcak Satış / Soğuk Satış / Sipariş mantığı ile çalışan işletmeler zaman ve mekan kavramına bağlı olmadan süreçlerini ETA:Mobil El Terminali uygulaması ile takip edebilirler.

ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması

Günümüzdeyaygın olarak kullanılan akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar artık iş yaşamının da ayrılmaz bir parçası haline geldiler. ETA:Mobil iOS - Android uygulaması ile şirketinizin kaılarını mobil dünyaya açacaksınız.


ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması uygulaması, iOS ve Android işletim sistemlerinde ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL Ticari Programlarıile entegre çalışmak üzere tasarlandı.


ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması, iOS işletim sistemi ile çalışan iPad ve iPhone cihazları ve Android işletim sistemi öalışan tüm cihalarda kullanılabilir.
ETA:Mobil iOS - Android Uygulama Detayları
Yönetim Analizi (Patron Raporları)

ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması ile tek bir ekranda ETA'da yapılan işlemlere göre, firmanın durumunu ifade eden özet değerler görüntülenir. Bu özet değerlerin alt detaylarına da aynı bölümden ulaşılabilir. Bu değerler; firmanın Kasa Durumu, Banka Durumu, Satış ve Alış Faturaları, Alınan Siparişler, pozisyonuna göre Çekleri  ve Senetleridir.Sipariş: ETA:Mobil iOS - Android Uygulamasından alınan siparişler girilir. Girilen siparişler online olarak ETA:Sipariş modülüne aktarımı gerçekleşir. Sipariş bekletme özelliği ile siparişler beklemeye alınarak belli kontroller sonrasında da sipariş modülüne aktarımı sağlanabilir.

Tahsilat: ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması ile Nakit, Kredi Kartı, Çek ve Senet tahsilatları girilir. Girilen kayıtlar ETA:Kasa, ETA:Banka ve ETA:Çek/Senet modülüne online aktarılır.

            


Raporlar: ETA:Mobil iOS - Android Uygulaması ile ETA'daki kayıtlara göre anlık raporlamalar yapılır. Bu raporların bazıları; Günlük Özet Raporları, Cari Hesap Ekstresi, Cari Bakiye Raporu, Stok Durum Raporları, Bekleyen Sipariş Raporları ve Muhasebe Muavin Defter Raporları gibi raporlardır. Bu gibi hazır raporların yanında isteğe göre özel rapor diizayn edilerek uygulamaya dahil edilebilir.

Ziyaret: ETA:Mobil iOS - Android Uygulamasından ziyaret planlaması yapılabilir. Ziyaretin planlanması manuel yapılabileceği gibi müşteri cari kartlarında bulunan gün tanımlarına göre otomatik de planlanabilir. Ziyaret neticesinde, ziyaret sonuçları girilir. Hareketleri girilir. Özellikle satış veya saha ekibinin hem ziyaret kayıtları tutulur, hemde bu kayıtlardan satışa dönen siparişler ile ilgili performans raporları alınır.


ETA:Mobil Uygulamalarının Avantajları

  • Bilgilere anlık ulaşabilme

  • Ürünlerin pazara sunumu ve takibinin kolaylaşması

  • Birçok bürokratik işlemlerin ortadan kalkması ve işlemlerin sistem üzerinden yetki dahilinde yapılması

  • Stok takibinin kolaylaşması ve stok devir hızının artması

  • İşlemlerin maliyetinin azalması,

  • Sistem içi disiplin ve iş süreçlerininde uyumluluğunun sağlanması

  • Firmanızın teknolojik imkanları kullanma adına sağlayacağı prestij 

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön