Servis Hizmetleri - İdeal Bilgisayar

İçeriğe git

Ana menü:

Hizmetlerimiz

Servis Hizmetleri
Teknik Servis Hizmetleri
7 gün, 24 saat teknik destek. Teknik sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümler için tek yapanız gereken size uygun teknik servis paketimizi seçmek olacaktır. Sözleşmeli yada sözleşmesiz olarak bireysel ve kurumsal bazda teknik servis hizmetlerimizle, artık bilgisayar ve aksamları sizin için birer problem olmaktan çıkacak, üretim ve verimliliğinizle, yeni bir ivme kazandıracaktır.
Size uygun olan teknik servis çözümümüzü seçerek daha fazla vakit ve gelir kaybına son verin. Teknik sorunlarınızı bize bırakarak artık işinize odaklanabilirsiniz. Uzaktan erişimle yazılımsal sorunlarınıza anında çözüm için güvenilir adres;

Sözleşmeli Teknik Servis
Sizde sözleşmeli müşterilerimiz arasına katılın ve hem daha ekonomik, hemde kesintisiz teknik servis hizmetine kavuşun. Ayrıca sözleşmeli müşterilerimiz için ekstra hizmetler ve ücretsiz özel bakımlar.

Sözleşmesiz Teknik Servis
İsterseniz sözleşmesiz olarak da teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi arayarak arıza kayıt servisimize kaydınızı yaptırmanız. Ekibimiz en kısa sürede size geri dönecek ve sorununuzun çözümü için gerekli bilgileri alarak size ulaşacaktır.


 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön